24 انیمیشن جذاب برای تقویت و یادگیری زبان انگلیسی + دانلود | zabannew

تلاش کردیم موضوعات متنوع را پوشش بدهیم که بتوانید اصطلاحاتی برای موقعیت‌ها و شرایط متفاوت زندگی روزمره یاد بگیرید. حتماً اصطلاحاتی که یاد گرفته‌اید را به کار ببرید و تکرار کنید تا در خاطرتان بمانند. البته پژوهش‌ها در حوزه آموزش نشان می‌دهد که یادگیری همراه با داستان و تصاویر بازده بالاتری دارد. بنابراین شما نیز سعی کنید انیمیشن‌هایی با موضوعات متنوع ببینید. سلام بهترین سن برای یادگیری زبان به کودکان را در این مقاله کامل توضیح دادیم.

کتاب گرامر کامل زبان انگلیسی (پرفروشترین کتاب گرامر دنیا)

شما ازهمین نرم افزار زبانشناس استفاده بفرمایین کافیه فعلا. با توجه به مشغله کاری و مسوولیتهای خانوادگی، به نظرم بایستی از وقت های مردتون به نحو احسن استفاده بفرمایین. به عنوان مثال وقتی که سر کار یا دانشگاه میرین و تو تاکسی یا مترو هستین، وقتی که در حال انجام کارهای خونه هستین و …. متدهایی که ما در وبسایت گفتیم مثل تکنیک سایه، به راحتی میتونه با نرم افزار روی درسهایی که قرار داده شده اعمال بشه. این اپلیکیشن مناسب کودکان 2 تا 8 سال است و در داخل آن از انیمیشن‌های زیبایی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده شده است که هر کودکی را هیجان‌زده می‌کند. اپلیکیشن ELSA Speak بخش تعیین سطح نیز دارد که به کمک این بخش می‌توانید سطح تلفظ زبان انگلیسی خود را پیدا کنید.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی که یادگیری شما را متحول می‌کند

این یکی دیگر از تمریناتی است که می توانید روزانه انجام سایت دهید. به یاد داشته باشید که بهترین فعالیت ها آنهایی هستند که به طور منظم انجام می دهید. روزنامه ها، وبلاگ ها، متن روی جعبه ها، کتابچه های راهنما، وب سایت ها، ایمیل ها، پست های شبکه های اجتماعی و هر چیزی را بخوانید. چرا؟ این محتوا حاوی کلمات جدید هیجان انگیز و همچنین کلماتی است که ممکنه قبلا با آنها آشنا شده باشید. مرور موارد یادگرفته شده و یادگیری موارد جدید به پیشرفت سریعتر کمک می کند.

  • ضمن آن که شما را با اقلیم سردسیر و فرهنگ کانادا نیز آشنا می‌کند.
  • اینکه چگونه ما میتوانیم با استفاده از اعداد زبان را بیاموزیم؟!
  • چرا که برای پاسخ به اینکه چقدر طول می‌کشد تا زبان را یاد بگیرم دانستن سطح زبان فعلی و سطحی که میخواهید تا آنجا برسید الزامی است.
  • ویژگی‌ها، سطوح، منابع آموزشی و سایر مزایای کتاب‌ها را برای شما لیست کردیم تا بنا بر نیازها و سلیقه خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
  • زمان حال کامل در زبان انگلیسی از شکل ساده ی فعل have و اسم مفعول فعل به وجود می آید.

فکر کردن در رابطه با اهدافت، شما را به آن‌ها نزدیک‌تر نمی‌کند. نرم افزار دولینگو و نرم افزار زبانشناس نسخه‌هایی برای یادگیری زبان انگلیسی از طریق آیفون ارائه داده‌اند که این دو اپلیکیشن برای این موضوع توصیه می‌شود. در اپلیکیشن Hello English می‌توان با استفاده از روش‌های سرگرم‌کننده و تعاملی زبان انگلیسی آموخت و به طور موازی هر چهار مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه را تقویت کرد. استفاده از درس‌های این اپلیکیشن رایگان بوده و زبان‌آموزان با یک برنامه‌ریزی منظم، حتی به‌صورت آفلاین می‌توانند دانش گرامری و واژگان خود را به طرز قابل‌توجهی بهتر کنند.

24 انیمیشن جذاب برای تقویت و یادگیری زبان انگلیسی + دانلود | zabannew

برای این که بهترین اپلیکیشن زبان انگلیسی مناسب خودتان را انتخاب کنید، می‌توانید همه‌ی نرم‌افزارهایی را که گفته شد، نصب و تست کنید. ابتدا باید مشخص کنید که چه هدفی از یادگیری زبان انگلیسی دارید. مثلا اگر می‌خواهید صرفا دانش گرامری خود را افزایش دهید، بهتر است که یکی از اپلیکیشن‌هایی را که در قسمت بهترین اپلیکیشن گرامر زبان انگلیسی گفته شد را دانلود کنید. اگر هیچ اطلاعاتی از زبان انگلیسی ندارید، بهتر است ابتدا سراغ اپلیکیشن‌های کودکان بروید و مقداری دانش ابتدایی از زبان انگلیسی را به دست بیاورید.

آموزش هودینی Houdini